sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

Konferencja - Jak konkurować na rynku globalnym – doświadczenia polskich firm

Właścicieli polskich firm serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Jak konkurować na rynku globalnym – doświadczenia polskich firm oraz w towarzyszących jej III Narciarskich Mistrzostwach Polskich Pracodawców Prywatnych, 1 - 2 marca 2014r., Jaworzyna Krynicka i Hotel „Activa” Muszyna Złockie
 
Dwa lata temu, Fundacja Pomyśl o Przyszłości rozpoczęła inicjatywę spotkań prywatnych pracodawców polskich. Co roku podczas Konferencji poruszamy tematy ważne z punktu widzenia polskiego przedsiębiorcy. Podczas spotkania nie brakuje również sportowych emocji, które gwarantuje udział w Narciarskich Mistrzostwach Polskich Pracodawców Prywatnych. Sądzimy, że taki program jest dla uczestników interesujący, nie tylko ze względu na wypoczynek, ale również ze względu na wartościowe dyskusje i możliwość zawarcia nowych kontaktów biznesowych.
Spotkaniu na stoku Jaworzyny Krynickiej, towarzyszy także nieodłącznie związana z prowadzeniem biznesu, nuta rywalizacji. Polskie firmy konkurują na rynku globalnym. Każdy z nas chciałby również, aby sportowe zasady „fair play” miały zastosowanie na gruncie biznesu.
Konferencję zaplanowaliśmy dla 50 osób, by zapewnić kameralny „klubowy” charakter spotkania, który pozwoli nam na swobodną wymianę myśli i szerszą dyskusję. Uczestnikami konferencji mogą zostać wyłącznie właściciele polskich firm, aby zakres wiedzy o kondycji polskiej gospodarki i doświadczenia w rozwijaniu biznesu był jednakowy. 
Proponujemy by punktem wyjściowym do dyskusji był materiał przygotowany przez Fundację, który mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej Fundacji: www.pomysloprzyszlosci.org. 
Uzupełnieniem programu będzie również uroczysta kolacja, podczas której zostaną ogłoszone wyniki mistrzostw, jak również sportowe atrakcje zimowe, na torze saneczkowym, które dostarczą niezapomnianych wspomnień. Tor saneczkowy zbudowany na drodze leśnej jest specjalnie zaprojektowany i wykonany. Jest to jedyna w Europie tego typu sportowa zabawa.
Zaproszenie przesyłamy w załączeniu. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.konferencja.pomysloprzyszlosci.org.
Serdecznie zapraszamy
Bożena Damasiewicz
Dyrektor Fundacji „Pomyśl o Przyszłości”