sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

OFERTA PGE DLA CZŁONKÓW SIG

PGE Obrót S.A. wspólnie z Sądecką Izbą Gospodarczą przygotowuje ofertę dla członków na zmianę dostawcy energii elektrycznej.
 
Oferta przeznaczona jest dla małych, średnich i dużych podmiotów gospodarczych. Z oferty może skorzystać każdy podmiot zrzeszony w SIG. Warunkiem jej zaoferowania dla członków SIG jest zebranie odpowiednio licznej grupy.
 
Dzięki wspólnej ofercie PGE Obrót S.A. dla całej grupy może zaproponować bardzo dobre stawki, takie, których poszczególny podmiot nie będzie w stanie uzyskać szukając okazyjnej ceny na rynku.
 
PGE Obrót S.A. oferuje analizę rachunków, na podstawie której przedstawi kosztorys oszczędności w rozbiciu na oszczędności miesięczne, roczne i/lub w skali kontraktu.
 
Zachęcamy również do uczestnictwa w spotkaniach grupowych lub indywidualnych, na których wyjaśnimy strukturę rynku energetycznego, proces zmian sprzedawcy energii elektrycznej oraz bezpieczeństwo z tym związane.
Wyjaśnimy ponadto ofertę oraz to, na co trzeba zwracać uwagę czytając rachunki za energię elektryczną.  
 
Osoby zainteresowane proszę o wypełnienie FORMULARZA KONTAKTOWEGO. Na podstawie tych danych skontaktujemy się z Państwem i ustalimy spotkania indywidualne bądź grupowe.
 
 
FORMULARZ KONTAKTOWY prosimy odesłać do biura SIG na fax: 18-4499165, lub 
e-mail:biuro@sig.org.pl
 
Oferta dla całej struktury będzie uzależniona od ilości firm chcących uczestniczyć w ofertowaniu.
 
Zapraszamy wszystkich bez względu na to jak długo mają Państwo umowy lojalnościowe 
z obecnym operatorem.
 
O Nas:
PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. jest największym producentem i dostawcą energii elektrycznej w Polsce oraz jedną z największych firm z sektora elektroenergetycznego w Europie Środkowej i Wschodniej. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa (węgla brunatnego), wytwarzaniu energii i finalnych sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej dla około 5 milionów domów, firm i instytucji.
 
Z poważaniem 
 
Łukasz Podolak
Kierownik Biura Handlowego PGE Obrót S.A.