sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

POTĘGA INFORMATYKI 4 - OFERTA SPONSORINGU DLA FIRM

Studenci i Pracownicy Instytutu Informatyki WSB-NLU z Nowego Sącza serdecznie zapraszają do objęcia Patronatem jednej z największych konferencji informatycznych w Polsce o charakterze widowiska - POTĘGA INFORMATYKI 4, 4-6 grudnia 2012 r.

Szczegółowe informacje o widowisku oraz oferta dla Partnerów znajduje się pod linkiem:  http://www.wsb-nlu.edu.pl/_public/PotegaInformatyki.pdf

Dopuszczamy także inne formy współpracy, niż te wynikające z oferty oraz możliwość dokonania płatności w styczniu (przyszły rok budżetowy). Ze swojej strony możemy zaoferować dodatkowo bezpłatne praktyki studenckie, pomoc w realizacji konkretnych projektów typu przygotowanie grafiki, oprogramowania, strony internetowej itp. Zapewniamy, że zespół organizacyjny składający się z blisko 50 - ciu osób, w tym prelegenci pracuje nieodpłatnie. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na wynajęcie profesjonalnego oświetlenia, nagłośnienia, lasery, ekrany projekcyjne, catering, nagrody. (...) a wszystko dlatego, żeby uczestnik poczuł Potęgę Informatyki(...)

Liczymy, że w tym roku, podobnie jak w zeszłym, odwiedzi nas ok. 1500 osób - studentów, uczniów szkół średnich i nauczycieli.
Ponadto dla młodszych dzieci i rodziców razem z Sądecką Akademią Dziecięcą organizujemy w dniu 6 grudnia br. o godz. 17:30, Mini Potęgę Informatyki 2 dla ok. 300. osób.
Impreza odbywa się w dniu Św. Mikołaja, jeżeli jesteście Państwo w stanie przekazać dla dzieciaków gadżety, słodycze itp. będziemy bardzo wdzięczni.

Osoba odpowiedzialna za kontakt z Partnerami:
Artur Kornatka
Telefon: 608-047-462
Adres e-mail: akornatka@wsb-nlu.edu.pl
Strona widowiska na której można dokonywać rejestracji http://www.pi.wsb-nlu.edu.pl/

Zespół Organizacyjny Potęgi Informatyki 4

Opinia przesłana przez przedstawiciela Microsoftu Łukasza Foksa po Potędze Informatyki 3 (2011): „Już z Warszawy przesyłam prze serdeczne i przeogromne słowa podziękowania za wspaniałe trzy dni – i to wcale nie są to słowa czysto grzecznościowe. Wróciłem pod ogromnym wrażeniem – samego wydarzenia, profesjonalizmu na każdym kroku, zaangażowania. Tak bardziej prywatnie mogę powiedzieć, że bardzo trudno mi się wyjeżdżało po tych trzech dniach – zostałbym zdecydowanie na dłużej. Cieszę się, że mogłem być małą częścią tak ogromnej inicjatywy.”