sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

„Dzisiejsze inspiracje innowacją przyszłości – MAŁOPOLSKA CASE STUDY”

W załączeniu przekazujemy zaproszenie Pana Marka Sowy, Marszałka Województwa Małopolskiego na konferencję pt.:  „Dzisiejsze inspiracje innowacją przyszłości – MAŁOPOLSKA CASE STUDY” realizowaną w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2014. 
 
 
Cel postawiony przed tym wydarzeniem to dyskusja na temat możliwości wspierania innowacji, badań i rozwoju w małopolskich przedsiębiorstwach, prezentacja przykładów skutecznego wdrażania innowacji w wiodących firmach regionu. Rozmawiać będziemy o roli brokerów innowacji, transferze wyników prac B+R do gospodarki, dynamicznym rozwoju krakowskiej sceny start’upowej i działaniach, które pomogą konkurować innowacyjnym firmom na rynkach globalnych. Poddamy dyskusji możliwości wspierania innowacji i badań w małopolskich przedsiębiorstwach poprzez wykorzystanie efektów kształcenia i edukacji oraz  wiedzy i doświadczenia Małopolan.
 

Rejestracja na konferencję jest możliwa pod adresem internetowym http://www.malopolska.pl/Przedsiebiorca/iMalopolska/Strony/KonferencjaMalopolskaCaseStudy.aspx

Jednocześnie zapraszamy na Małopolskie Targi Innowacji 2014, które odbędą się w tym samym dniu na Małym Rynku w Krakowie.