sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

Projekt pn.: „Transfer innowacji – wzmocnienie powiązań sfery B+R z przedsiębiorcami”

W imieniu Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Krakowskiej SERDECZNIE ZAPRASZAMY WŁAŚCICIELI I/LUB PRACOWNIKÓW MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW Z MAŁOPOLSKI DO BEZPŁATNEGO UDZIAŁU W PROJEKCIE współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanym przez Politechnikę Krakowską Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości.
 
Projekt pn.: „Transfer innowacji – wzmocnienie powiązań sfery B+R z przedsiębiorcami” ma na celu wypracowanie w firmach różnych innowacyjnych koncepcji wdrożeń o charakterze naukowym i technologicznym. Wsparcie doradcze składa się z dwóch etapów: 1) Audytu i scenariusza technologicznego oraz 2) Realizacji. Jego zadaniem jest diagnoza problemów i potrzeb firmy, która staje się podstawą do stworzenia i wykorzystania nowych technologii.
Czas trwania wsparcia oraz jego częstotliwość jest dopasowana indywidualnie do każdej firmy. W ramach projektu oferowane są doradztwo i szkolenia dla MMŚP, realizowane przez Pracownika Naukowego. 
 
REKRUTACJA TRWA DO 31 GRUDNIA 2014 ROKU!!
 
Szczegółowe informacje na stronie www.transferinnowacji.pk.edu.pl i w Sądeckiej Izbie Gospodarczej.