sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

Oferty firm węgierskich

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Budapeszcie - Wydział Promocji Handlu i Inwestycji

Przekazujemy link do ofert firm węgierskich za miesiąc grudzień 2011 zamieszczonych na stronie internetowej WPHI w Budapeszcie.

Firmy te zgłosiły się w WPHI w Budapeszcie w poszukiwaniu partnerów do współpracy. Wśród zapytań są także ofert importowe (poszukiwanie konkretnych towarów z Polski). Uprzejmie proszę o przeanalizowanie niniejszych ofert pod kontem ich przydatności dla firm z Państwa regionów. Równocześnie uprzejmie informuję, iż WPHI w Budapeszcie zamieszcza na swojej stronie internetowej oferty firm polskich zainteresowanych współpracą z Węgrami. Oferty te są tłumaczone przez WPHI i zamieszczane na stronie na początku każdego miesiąca. Uprzejmie proszę o zainteresowanie firm z Państwa regionów niniejszą możliwością.

Ponadto uprzejmie informuję, że dysponujemy narzędziem firmy HBI, dzięki któremu możemy sprawdzić wysokość obrotów handlowych za trzy minione lata potencjalnego węgierskiego partnera, jego wyciąg z KRS, a także czy nie toczą się wobec niego postępowania karno-skarbowe, egzekucyjne i inne.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: ambpl-weh@t-online.hu 

Sprawdzenie jest oczywiście bezpłatne i dokonujemy go od ręki. 

 

Z poważaniem Marcin Sowa

Radca WPHI Budapeszt