sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

Tydzień Przedsiębiorcy w nowosądeckim ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza wszystkich przedsiębiorców na „Tydzień Przedsiębiorcy” organizowany w dniach 23-27 listopada w nowosądeckim ZUS-ie.
Tegoroczna edycja „Tygodnia Przedsiębiorcy” odbędzie się pod hasłem „ZUS dla Biznesu”.  Jest to ogólnopolska akcja skierowana do aktywnych przedsiębiorców oraz tych, którzy planują rozpoczęcie prowadzenia działalności.
Dla nowych klientów przygotowano najważniejsze informacje, które są niezbędne przy rozpoczynaniu i prowadzeniu własnego „biznesu”. Natomiast przedsiębiorcy już działający na rynku dowiedzą się więcej o roli, jaką odgrywa jakość danych przekazywanych przez nich do ZUS oraz jaki ma to wpływ na stan rozliczeń opłacanych składek. Hasło „ZUS dla Biznesu” nawiązuje także do programów i udogodnień, jakie ZUS ma do zaoferowania przedsiębiorcom.
Przedsiębiorcy będą mogli zasięgnąć porad z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz spotkać się z ekspertami, m.in. z Sądeckiego Urzędu Pracy, Nowosądeckiego Inkubatora Przedsiębiorczości, Małopolskiej Agencja Rozwoju Regionalnego SA., Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego, Sądeckiej Izby Gospodarczej oraz z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego - Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nowym Sączu.
W tych dniach zaplanowane zostały bezpłatne szkolenia dla obecnych i przyszłych przedsiębiorców w Nowym Sączu, Nowym Targu, Limanowej i Gorlicach. Szczegółowy plan szkoleń znajduje się na stronie www.zus.pl w zakładce „kalendarium”.
Na szkolenia można się zapisywać pod numerem tel. 18/449-81-96, kom. 502-001-021 lub e-mail: rzecz.nowysacz@zus.pl .

SEMINARIA I DYŻURY