sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

Dyżur MARR S.A. nt. na temat projektu „Małopolskie Bony Rozwojowe"

22 czerwca 2018
news
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA zaprasza na spotkanie z ekspertem z  Departamentu Zarządzania Projektami i Programami Dominikiem Franczakiem, który w dniu 26 czerwca 2018 w siedzibie Sądeckiej Izby Gospodarczej, w godzinach 0d 10.00 - 14.00 udzielać będzie informacji na temat projektu „Małopolskie Bony Rozwojowe". Udział w projekcie daje możliwości uzyskania dofinasowania na szkolenia, studia podyplomowe, e-learning, doradztwo, mentoring, egzaminy. Z udziału w projekcie mogą skorzystać przedsiębiorcy i ich pracownicy zatrudnieni na podstawie...

ZAPYTANIE OFERTOWE W RAMACH PROCEDURY ROZEZNANIA RYNKU

8 czerwca 2018
news
W załączeniu przedstawiamy zapytanie ofertowe w ramach procedury rozeznania rynku w zakresie wynajmu sal w ramach projektu „Mój szef to ja! II”. realizowanego w ramach poddziałania 8.3.1. WSPARCIE NA ZAKŁADANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ W FORMIE DOTACJI Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014 – 2020.

ZAPYTANIE OFERTOWE W RAMACH PROCEDURY ROZEZNANIA RYNKU

8 czerwca 2018
news
W załączeniu przedstawiamy zapytanie ofertowe w ramach procedury rozeznania rynku w zakresie usług wsparcia psychologicznego w ramach projektu „Mój szef to ja! II”. realizowanego w ramach poddziałania 8.3.1. WSPARCIE NA ZAKŁADANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ W FORMIE DOTACJI Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014 – 2020.

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY !!!

5 czerwca 2018
news
UWAGA!!! Informujemy, iż Sądecka Izba Gospodarcza nie współpracuje z żadną firmą powołującą się na współpracę z nami w zakresie sprzedaży płatnych książek, materiałów, czy innych płatnych usług związanych z realizacją projektów unijnych.

SĄDECKA IZBA GOSPODARCZA W DNIU 1.06.2018 BĘDZIE NIECZYNNA

30 maja 2018
news
Ten artykuł nie posiada opisu
« pierwsza«1234567ostatnia »