sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

MISJA DO MEDIOLANU NA EXPO 2015

1 lipca 2015
news
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA przygotowuje Misję Gospodarczą Małopolskich Przedsiębiorstw na Expo 2015 do Mediolanu w terminie od 05 do 09 października 2015 r. Zapraszamy na spotkanie informacyjne w tej sprawie, które odbędzie się w dniu 9 lipca (czwartek) 2015r., w Nowym Sączu. Szczegóły dotyczące spotkania znajdują spotkania w załączonym dokumencie .

PISMO PREZESA MARKA POREMBY DOT. WSPARCIA DLA CENTRUM "KANA"

1 czerwca 2015
news
W załączeniu przedstawiamy prośbę Pana Prezesa Marka Poremby Członka Prezydium SIG dotyczącego wsparcia dla Centrum Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Nowym Sączu. 

KOMUNIKAT BIURA SIG

21 maja 2015
news
Szanowni Państwo, informujemy, iż w dniu 5 czerwca br. biuro izby będzie nieczynne. Prosimy o załatwienie wszelkich spraw (zezwolenia, wnioski, ubezpieczenia, legalizacja) w terminach wcześniejszych. Informujemy również, iż od 25 maja br. (czasowo) , sprawy związane z obsługą na stanowisku ds. przewozów międzynarodowych obsługiwane będą w godzinach 8.00-14.00.

SPRAWDŹ, CZY ZDASZ?

14 maja 2015
news
Szanowni Państwo, poniżej pozwalam sobie przedstawić Państwu inicjatywę, której autorem i wykonawcą jest Sądecka Telewizja Internetowa TV-NS, a która realizowana jest w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). Interaktywna Gra Edukacyjna „Sprawdź, czy zdasz” jest pomysłem innowacyjnym, atrakcyjnym w formie i treści, a jej nadrzędnym celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wszystkim nam leży na sercu bezpieczeństwo. Z tym, związanym z ruchem drogowym, stykamy się bezpośrednio na co dzień, dlatego tak ważna jest...

Nabór do Grup Roboczych ds. małopolskich inteligentnych specjalizacji

5 maja 2015
news
Celem prac Grup Roboczych jest w szczególności określenie wizji rozwojowej, zastosowań technologicznych i mierzalnych oczekiwanych efektów działań w ramach danej inteligentnej specjalizacji, przygotowanie szczegółowego opisu określającego zakres danej inteligentnej specjalizacji uwzględnianego przy ocenie projektów konkursowych. Efektem prac będzie również przygotowywanie propozycji zmian i uzupełnień danej inteligentnej specjalizacji oraz zgłaszanie potrzeby wprowadzenia nowych specjalizacji. Dodatkowym celem prac jest animowanie...
« pierwsza26272829303132ostatnia »