sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

Bezpłatne warsztaty: Jak eksportować na rynki Bliskiego Wschodu?

7 sierpnia 2018
news
Czy wiecie, że polski eksport rośnie w siłę? W zeszłym roku polscy przedsiębiorcy sprzedali za granicę towary  o łącznej wartości 879 mld zł. Tendencja wzrostowa ma szansę utrzymać się w kolejnych latach, a kluczem do sukcesu może być zwrot w stronę rynków pozaeuropejskich. Szczególnie perspektywicznym kierunkiem polskiego biznesu są Zjednoczone Emiraty Arabskie. W Centrum Business in Małopolska, przygotowaliśmy dla przedsiębiorców z terenu Małopolski bezpłatne warsztaty dotyczące eksportu na rynki Bliskiego Wschodu (na przykładzie...

Dyżur MARR S.A. nt. na temat projektu „Małopolskie Bony Rozwojowe"

22 czerwca 2018
news
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA zaprasza na spotkanie z ekspertem z  Departamentu Zarządzania Projektami i Programami Dominikiem Franczakiem, który w dniu 26 czerwca 2018 w siedzibie Sądeckiej Izby Gospodarczej, w godzinach 0d 10.00 - 14.00 udzielać będzie informacji na temat projektu „Małopolskie Bony Rozwojowe". Udział w projekcie daje możliwości uzyskania dofinasowania na szkolenia, studia podyplomowe, e-learning, doradztwo, mentoring, egzaminy. Z udziału w projekcie mogą skorzystać przedsiębiorcy i ich pracownicy zatrudnieni na podstawie...

ZAPYTANIE OFERTOWE W RAMACH PROCEDURY ROZEZNANIA RYNKU

8 czerwca 2018
news
W załączeniu przedstawiamy zapytanie ofertowe w ramach procedury rozeznania rynku w zakresie wynajmu sal w ramach projektu „Mój szef to ja! II”. realizowanego w ramach poddziałania 8.3.1. WSPARCIE NA ZAKŁADANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ W FORMIE DOTACJI Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014 – 2020.

ZAPYTANIE OFERTOWE W RAMACH PROCEDURY ROZEZNANIA RYNKU

8 czerwca 2018
news
W załączeniu przedstawiamy zapytanie ofertowe w ramach procedury rozeznania rynku w zakresie usług wsparcia psychologicznego w ramach projektu „Mój szef to ja! II”. realizowanego w ramach poddziałania 8.3.1. WSPARCIE NA ZAKŁADANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ W FORMIE DOTACJI Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014 – 2020.

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY !!!

5 czerwca 2018
news
UWAGA!!! Informujemy, iż Sądecka Izba Gospodarcza nie współpracuje z żadną firmą powołującą się na współpracę z nami w zakresie sprzedaży płatnych książek, materiałów, czy innych płatnych usług związanych z realizacją projektów unijnych.
« pierwsza1234567ostatnia »