sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

W DNIU 2 MAJA BIURO IZBY BĘDZIE NIECZYNNE

29 kwietnia 2014
news
Informujemy, iż w dniu 2 maja br. (piątek) biuro izby będzie nieczynne. Prosimy o załatwienie wszelkich spraw związanych z zezwoleniami na przewozy międzynarodowe rzeczy i licencjami w dniu dzisiejszym, lub jutro w godzinach pracy biura. 

NOWE ZASADY ODLICZANIA PODATKU VAT OD WYDATKÓW ZWIĄZANYCH Z POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI

8 kwietnia 2014
news
INFORMACJA MINISTERSTWA FINANSÓW NT. NOWYCH ZASAD ODLICZANIA PODATKU VAT OD WYDATKÓW ZWIĄZANYCH Z POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI

SPOTKANIE Z POSŁEM JAROSŁAWEM GOWINEM - ZMIANA SALI

8 kwietnia 2014
news
Informujemy, że ze względów organizacyjnych spotkanie z Posłem Jarosławem Gowinem zostało przeniesione z sali 129 do sali 126 również w budynku "C" Wyższej Szkoły Biznesu - NLU przy ulicy Zielonej 27 w Nowym Sączu. Spotkanie odbędzie się 14 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 13.00.

Polsko-Słowackie seminarium gospodarcze

7 kwietnia 2014
Polsko-Słowackie seminarium gospodarcze
W załączeniu przekazujemy zaproszenie na Polsko-Słowackie seminarium gospodarcze: Polska - partner handlowy i inwestycyjny - Nowoczesne szanse transgranicznego biznesu /Budownictwo/.

SPOTKANIE Z POSŁEM JAROSŁAWEM GOWINEM

3 kwietnia 2014
news
Informujemy, iż Poseł Jarosław Gowin zwrócił się z prośbą do Sądeckiej Izby Gospodarczej o umożliwienie zorganizowania spotkania z przedsiębiorcami. Spotkanie takie odbędzie się w dniu 14 kwietnia (poniedziałek) w sali 129 na budynku "C" Wyższej Szkoły Biznesu - NLU. Zainteresowane udziałem w spotkaniu osoby zapraszamy na godzinę 13.00.
« pierwsza32333435363738ostatnia »