sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

Rządowy program gwarancji de minimis

11 kwietnia 2013
news
Program gwarancji de minimis jest odpowiedzią rządu na spowolnienie gospodarcze. W ramach tego programu mikro, mali i średni przedsiębiorcy będą mogli uzyskać gwarancje na zabezpieczenie spłaty kredytu przeznaczonego na finansowanie działalności bieżącej. Jest to pierwszy program rządu, w którym ryzyko związane z udzielonymi gwarancjami jest przejęte przez Skarb Państwa. Jest to także bezprecedensowy program w okresie transformacji polskiej gospodarki po roku 1989. Sektor małych i średnich przedsiębiorstw to filar polskiej gospodarki. Niestety, w okresie...

Bezpłatne szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy samochodem "Europejskie standardy bezpieczeństwa w ruchu drogowym".

10 kwietnia 2013
news
Bezpłatne szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy samochodem "Europejskie standardy bezpieczeństwa w ruchu drogowym". Szkolenie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII, Działanie 8.1., Poddziałanie 8.1.1. Firma Safe2drive we współpracy z SJS S.A. zaprasza na szkolenie, które ma na celu zwiększenie poziomu umiejętności bezpiecznego prowadzenia samochodu przez pracowników. Szkolenia odbywają się na terenie województwa małopolskiego w 14 osobowych...

ZAPROSZENIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

9 kwietnia 2013
news
Krajowa Izba Gospodarcza wraz z Sądecką Agencją Rozowju Regionanego zaprasza przedsiębiorców do udziału w cyklu spotkań informacyjno-warsztatowych poświęconych prowadzeniu działalności gospodarczej na obszarach Natura 2000, połączonych z wypracowaniem rekomendacji rozwiązań systemowych.

Konferencja dla zakładów ZPCHR

8 kwietnia 2013
news
Informacja o konferencji dla zakładów ZPCHR. Dla firm lub osób, które zgłoszą się powołując się na Sądecką Izbę Gospodarczą - 30 % zniżki od kosztu uczestnictwa w konferencji.  

ZAPRASZAMY MIKRO I MAŁYCH PRZEDSIĘBIORCÓW ORAZ ICH PRACOWNIKÓW NA BEZPŁATNE SZKOLENIA

19 marca 2013
news
Zapraszamy na najbliższe bezpłatne szkolenia dla mikro i małych firm: - 8.04 – Podatki i finanse dla firm (zmiany VAT) – Nowy Sącz - 12.04 – Skuteczna windykacja – Nowy Sącz - 16.04 – Podatki i finanse dla firm (zmiany VAT) – Sucha Beskidzka Zainteresowane udziałem w szkoleniu osoby proszone są o kontakt z biurem izby 18-4499164, lub z Panią Agnieszką Ziemian 666 149 143.
« pierwsza54555657585960ostatnia »