sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

INWESTYCJE I HANDEL ZAGRANICZNY MAŁOPOLSKI

3 stycznia 2012
INWESTYCJE I HANDEL ZAGRANICZNY MAŁOPOLSKI
Małopolskie Obserwatorium Gospodarki opublikowało raporty na temat bezpośrednich inwestycji zagranicznych oraz handlu zagranicznego w latach 2009 i 2010. Badania, na podstawie których opracowane zostały raporty, stanowią kontynuację badań prowadzonych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego w poprzednich latach.

ZAPYTANIE OFERTOWE

20 grudnia 2011
news
Zapraszamy do złożenia oferty dotyczącej wyboru wykonawcy usług doradczych w ramach projektu: „Doradca Małopolskiego Przedsiębiorcy”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego na podstawie umowy nr UDA-POKL.08.01.01-12-027/11-00 w ramach Działania 8.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Treść zapytania ofertowego w załącznikach

Komunikat ws. stosowania od 4.12.2011 r. rozporządzeń UE w zakresie dostępu do zawodu przewoźnika drogowego oraz zasad wykonywania przewozów drogowych osób i rzeczy

20 grudnia 2011
news
Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej informuje, że wszystkie licencje uprawniające do wykonywania krajowego i międzynarodowego transportu drogowego osób i rzeczy oraz wypisy z tych licencji zachowują ważność w terminach na jaki zostały wydane.

Seminarium dotyczące Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) w Małopolsce

6 grudnia 2011
news
Serdecznie zapraszamy Państwa na seminarium poświęcone Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) w Małopolsce. Odbędzie się 13 grudnia w Krakowie w hotelu Kossak. Na seminarium obowiązuje rejestracja.   

Bezpłatna Publikacja "Międzynarodowe prawo transportowe na przykładzie Polski i Niemiec" do pobrania w biurze SIG

20 grudnia 2011
Bezpłatna Publikacja
W Sądeckiej Izbie Gospodarczej możecie Panstwo pobrać bezpłatny egzemplarz publikacji "Międzynarodowe prawo transportowe na przykładzie Polski i Niemiec".
« pierwsza68697071727374ostatnia »