sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

Seminarium dotyczące Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) w Małopolsce

6 grudnia 2011
news
Serdecznie zapraszamy Państwa na seminarium poświęcone Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) w Małopolsce. Odbędzie się 13 grudnia w Krakowie w hotelu Kossak. Na seminarium obowiązuje rejestracja.   

Bezpłatna Publikacja "Międzynarodowe prawo transportowe na przykładzie Polski i Niemiec" do pobrania w biurze SIG

20 grudnia 2011
Bezpłatna Publikacja
W Sądeckiej Izbie Gospodarczej możecie Panstwo pobrać bezpłatny egzemplarz publikacji "Międzynarodowe prawo transportowe na przykładzie Polski i Niemiec".

Wdrażanie polityki równości płci na rynku pracy - bezpłatne warsztaty

28 listopada 2011
news
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z zakresu wdrażania polityki równości płci na rynku pracy, które odbędą się 8 grudnia w hotelu"ASTORIA" w Krakowie.

Koniunktura gospodarcza na rynku usług turystycznych Małopolski

28 listopada 2011
Koniunktura gospodarcza na rynku usług turystycznych Małopolski
Małopolskie Obserwatorium Gospodarki od II kwartału 2011 realizuje badanie koniunktury gospodarczej na rynku turystycznym w Małopolsce w sektorach: hotelarskim, gastronomicznym oraz wśród podmiotów prowadzących działalność związaną z usługami turystycznymi. Badanie jest realizowane kwartalnie na próbie 200 małopolskich przedsiębiorstw, a uzyskane wyniki z województwa małopolskiego prezentowane są na tle tendencji ogólnokrajowych.

ODNOWIENIA LICENCJI, NOWE LICENCJE

23 listopada 2011
news
W związku z informacją jaką otrzymaliśmy od GITD Biuro do Spraw Transportu Międzynarodowego wnioski dotyczące odnowienia licencji oraz nowych licencji złożone do dnia 02.12.2011r. będą realizowane na zasadzie aktualnie obowiązujących przepisów. Informacja ta dotyczy firm, którym kończy się licencja na przełomie roku oraz podmiotów, które będą chciały uzyskać licencję w tym okresie.  
« pierwsza72737475767778ostatnia »