sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

Komunikat ws. stosowania od 4.12.2011 r. rozporządzeń UE w zakresie dostępu do zawodu przewoźnika drogowego oraz zasad wykonywania przewozów drogowych osób i rzeczy

20 grudnia 2011
news
Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej informuje, że wszystkie licencje uprawniające do wykonywania krajowego i międzynarodowego transportu drogowego osób i rzeczy oraz wypisy z tych licencji zachowują ważność w terminach na jaki zostały wydane.

Seminarium dotyczące Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) w Małopolsce

6 grudnia 2011
news
Serdecznie zapraszamy Państwa na seminarium poświęcone Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) w Małopolsce. Odbędzie się 13 grudnia w Krakowie w hotelu Kossak. Na seminarium obowiązuje rejestracja.   

Bezpłatna Publikacja "Międzynarodowe prawo transportowe na przykładzie Polski i Niemiec" do pobrania w biurze SIG

20 grudnia 2011
Bezpłatna Publikacja
W Sądeckiej Izbie Gospodarczej możecie Panstwo pobrać bezpłatny egzemplarz publikacji "Międzynarodowe prawo transportowe na przykładzie Polski i Niemiec".

Wdrażanie polityki równości płci na rynku pracy - bezpłatne warsztaty

28 listopada 2011
news
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z zakresu wdrażania polityki równości płci na rynku pracy, które odbędą się 8 grudnia w hotelu"ASTORIA" w Krakowie.

Koniunktura gospodarcza na rynku usług turystycznych Małopolski

28 listopada 2011
Koniunktura gospodarcza na rynku usług turystycznych Małopolski
Małopolskie Obserwatorium Gospodarki od II kwartału 2011 realizuje badanie koniunktury gospodarczej na rynku turystycznym w Małopolsce w sektorach: hotelarskim, gastronomicznym oraz wśród podmiotów prowadzących działalność związaną z usługami turystycznymi. Badanie jest realizowane kwartalnie na próbie 200 małopolskich przedsiębiorstw, a uzyskane wyniki z województwa małopolskiego prezentowane są na tle tendencji ogólnokrajowych.
« pierwsza75767778798081ostatnia »