sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

O restrukturyzacji w Krynicy-Zdroju

24 czerwca 2010
news
Katedra Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstw Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wspólnie z Fundacją Uniwersytetu Ekonomicznego organizują Ośrodku Wypoczynkowym „PANORAMA” w Krynicy-Zdroju w dniach 13.10.2010-16.10.2010r. (środa-sobota) XV Międzynarodową Konferencję Naukową...

Szkolenie wyjazdowe TECHNIKI SPRZEDAŻY w Krynicy-Zdroju

9 września 2010
news
W dniach 16-17 września zapraszamy Państwa na dofinansowane, wyjazdowe szkolenie TECHNIKI SPRZEDAŻY, które odbędzie się w hotelu PEGAZ*** w Krynicy-Zdroju. Szkolenie skierowane jest dla właścicieli i pracowników mikro i małych firm z Małopolski.

Zakończenie dystrybucji kart rocznych

19 maja 2010
Zakończenie dystrybucji kart rocznych
Zgodnie z treścią art. 6.2 ustawy z dnia 7 listopada 2008 r. o zmianie ustawy o drogach publicznych oraz niektórych innych ustaw "Sprzedaż kart opłat za przejazd pojazdu samochodowego po drogach krajowych prowadzi się nie dłużej niż w przypadku opłaty rocznej - do dnia 30.06.2010r.

Rusza rekrutacja do projektu "Moja firma też jest Kobietą!”

31 maja 2010
Rusza rekrutacja do projektu
Projekt skierowany jest do kobiet zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą, zamieszkujących i/lub uczących się, i/lub pracujących na terenie Miasta Tarnowa i powiatów: brzeskiego, dąbrowskiego, gorlickiego, limanowskiego, nowosądeckiego, tarnowskiego...

SIG informuje

17 czerwca 2010
news
W związku z licznie pojawiającymi się informacjami od firm członkowskich w sprawie zbierania danych do przygotowania oferty dla Członków Sądeckiej Izby Gospodarczej przez firmę „DORADCA Antoni Hobler” niniejszym informuję, iż tego typu działanie  jest tylko i wyłącznie z własnej inicjatywy Pana Antoniego Hoblera, i ewentualne udostępnianie jakichkolwiek danych Firmy zależy od woli ich właścicieli.
« pierwsza86878889909192ostatnia »