sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ - LEAN MANUFACTURING

2 listopada 2010
ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ - LEAN MANUFACTURING
Serdecznie zapraszamy właścicieli i pracowników mikro i małych firm z Malopolski na dofinansowane szkolenie organizowane w ramach projektu "Małopolska Akademia Zarządzania - systemowy cykl szkoleń dla mikro i małych przedsiębiorstw". Szkolenie pt. "Zarządzanie produkcją" odbędzie się w dniach 16-17.11.2010 w Sądeckiej Izbie Gospodarczej.

Międzyregionalne Forum Biznesowe w Sankt Petersburgu

4 listopada 2010
news
Serdecznie zapraszamy małopolskich przedsiębiorców oraz przedstawicieli środowisk gospodarczych do udziału w "Międzyregionalnym Polsko - Rosyjskim Forum Biznesu w Sankt Petersburgu", które odbędzie się 25 listopada 2010 roku.

Wyjazdowe szkolenie Małopolskiej Akademii Zarządzania

12 października 2010
Wyjazdowe szkolenie Małopolskiej Akademii Zarządzania
W dniach 7-8 października w Hotelu Beata*** w Muszynie odbyło się szkolenie wyjazdowe PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA, dofinansowane w 80% ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

ZARZĄDZANIE BHP W FIRMIE - dofinansowane szkolenie w Nowym Sączu

21 października 2010
ZARZĄDZANIE BHP W FIRMIE - dofinansowane szkolenie w Nowym Sączu
W dniach 4-5 listopada serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenie realizowane w ramach projektu "Małopolska Akademia Zarządzania - systemowy cykl szkoleń dla mikro i małych przedsiębiorstw. Do udziału zapraszamy właścicieli i pracowników mikro i małych przedsiębiorstw z Małopolski. Dofinansowanie ze środków unijnych wynosi 80%.

Zarządzanie Innowacjami - szkolenie w Nowym Sączu!

6 października 2010
news
Zapraszamy na kolejne dofinansowane szkolenie w Nowym Sączu. Tym razem tematem będzie "ZARZĄDZANIE INNOWACJAMI". Szkolenie odbędzie się w dniach 21-22 października 2010 w siedzibie Sądeckiej Izby Gospodarczej...
« pierwsza87888990919293ostatnia »