sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

Szkolenie wyjazdowe TECHNIKI SPRZEDAŻY w Krynicy-Zdroju

9 września 2010
news
W dniach 16-17 września zapraszamy Państwa na dofinansowane, wyjazdowe szkolenie TECHNIKI SPRZEDAŻY, które odbędzie się w hotelu PEGAZ*** w Krynicy-Zdroju. Szkolenie skierowane jest dla właścicieli i pracowników mikro i małych firm z Małopolski.

Zakończenie dystrybucji kart rocznych

19 maja 2010
Zakończenie dystrybucji kart rocznych
Zgodnie z treścią art. 6.2 ustawy z dnia 7 listopada 2008 r. o zmianie ustawy o drogach publicznych oraz niektórych innych ustaw "Sprzedaż kart opłat za przejazd pojazdu samochodowego po drogach krajowych prowadzi się nie dłużej niż w przypadku opłaty rocznej - do dnia 30.06.2010r.

Rusza rekrutacja do projektu "Moja firma też jest Kobietą!”

31 maja 2010
Rusza rekrutacja do projektu
Projekt skierowany jest do kobiet zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą, zamieszkujących i/lub uczących się, i/lub pracujących na terenie Miasta Tarnowa i powiatów: brzeskiego, dąbrowskiego, gorlickiego, limanowskiego, nowosądeckiego, tarnowskiego...

SIG informuje

17 czerwca 2010
news
W związku z licznie pojawiającymi się informacjami od firm członkowskich w sprawie zbierania danych do przygotowania oferty dla Członków Sądeckiej Izby Gospodarczej przez firmę „DORADCA Antoni Hobler” niniejszym informuję, iż tego typu działanie  jest tylko i wyłącznie z własnej inicjatywy Pana Antoniego Hoblera, i ewentualne udostępnianie jakichkolwiek danych Firmy zależy od woli ich właścicieli.

Konferencja „Arbitraż jako alternatywa dla sądownictwa powszechnego”

20 kwietnia 2010
Konferencja „Arbitraż jako alternatywa dla sądownictwa powszechnego”
Sądecka Izba Gospodarcza wraz z Wyższą Szkołą Biznesu – NLU organizują 11 czerwca br. konferencję pt. „Arbitraż jako alternatywa dla sądownictwa powszechnego”....
« pierwsza87888990919293ostatnia »