sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

"Równość pracuje na Twoją markę".

Przedstawiamy informację o  bezpłatnym szkoleniu realizowanym na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - "Równość pracuje na Twoją markę". 
Celem szkolenia jest przygotowanie Firm do wdrożenia rozwiązań umożliwiających wywiązanie się z obowiązków zawartych w Kodeksie Pracy w zakresie równego traktowania, co w praktyce oznacza wprowadzenie rozwiązań zapobiegających takim zjawiskom jak m.in. mobbing, molestowanie seksualne, dyskryminacja.
Z roku na rok rośnie liczba spraw o odszkodowania za mobbing i dyskryminację.  W 2009 do sądu wpływało po około 500 takich spraw. W 2016 liczba ta wzrosła 4-krotnie. Najwyższa zasądzona dotychczas kara wyniosła 142 000 zł.
Stąd pomysł i potrzeba zorganizowania szkolenia podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak wprowadzić proste i bezkosztowe rozwiązania tak aby zmniejszyć ryzyko potencjalnych skarg czy spraw sądowych.
Szkolenie skierowane jest do pracowników średnich firm. Warunek konieczny, aby z każdej firmy udział wzięły conajmniej 2 osoby.
Prowadzone będzie w Krakowie w dniach 25-26 stycznia 2018.
W całości bezpłatne.
 
Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy:
Informacje:
 
Program:
 
Zgłoszenie:
 
Gorąco zachęcamy do udziału w szkoleniu.
Pozdrawiamy serdecznie,
 
Zespół Fundacji