sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

FUNDACJA FIRMY RODZINNE ZAPRASZA NA WARSZTATY

Zapraszamy na warsztaty organizowane przez Fundację Firmy Rodzinne poświęcone strategii i zarządzaniu, cyberbezpieczeństwu, empatii w biznesie i nowym mediom. 
 
Spotkanie  odbędzie się w najbliższy czwartek, tj. 11 maja w Hotelu SPA Dr Irena Eris w Krynicy Zdrój. Mamy nadzieję, że bliskość wysokiej klasy warsztatów zachęci Państwa do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Realizowane w ramach Festiwalu Kompetencji Przyszłości warsztaty, przeznaczone są dla właścicieli firm rodzinnych. Koszt organizacji szkolenia pokrywają organizatorzy. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz online zgodnie z poniższa informacją.
 
Przedsiębiorca wie jak ważny jest rozwój kluczowych kompetencji i ludzie którzy się uczą. To zespoły tworzą skuteczne organizacje! ale w pierwszej kolejności SZEF decyduje co dla wyniku firmy jest najważniejsze i w jakim kierunku firma się rozwija. Cyberbezpieczeństwo, nowe media, empatia w relacji z klientem oraz kompetencje zarządcze to pierwsza fala wiedzy jaką Wam prezentujemy. Już dzisiaj trzeba więcej wiedzieć niż konkurencja. 
 
•11 maja, Krynica Zdrój Hotel SPA Dr Irena Eris 
 
Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy wypełnić formularz ONLINE ZAPRASZAMY!
Dla przedsiębiorców bez dodatkowych kosztów! Gwarantujemy zdrową i efektywną atmosferę pracy. 
Mamy nadzieję, że inne działania, które prowadzimy w ramach Fundacji będą dla Was równie interesujące i zechcecie zaprosić zaprzyjażnionych przedsiębiorców. Szczególnie zachęcamy do przyłączenia się do naszej drzewkowej rodziny. Aby używać marki drzewka "Firma Rodzinna” bez kosztów wystarczy wypełnić zgłoszenie na naszej stronie: drzewko.org 
 
z uściskiem dłoni / onwards and upwards, 
Katarzyna Gierczak-Grupińska 
prezes / president 
kasia@ffr.pl  |  +48 500 297 097 
 
Fundacja Firmy Rodzinne 
ul. Kutrzeby 12b/5, 61-719 Poznań, Poland 
ffr.pl  |  biuro@ffr.pl  |  +48 61 22 50 641