sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

„Turkusowa organizacja – w poszukiwaniu nowego modelu zarządzania”

Instytut Ekonomiczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu oraz Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej działająca przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie organizują w Nowym Sączu 18.05.2017 sesję inspiracyjną pn. „Turkusowa organizacja – w poszukiwaniu nowego modelu zarządzania”. 
Wyżej wspomniane wydarzenie jest skierowane do przedsiębiorców, przedstawicieli sektora publicznego, organizacji pozarządowych oraz pracowników wszystkich szczebli zarówno instytucji prywatnych jak i publicznych. Celem spotkania jest przybliżenie idei nowego paradygmatu organizowania pracy zespołu. Prezentowany model niesie ze sobą wiele zmian, ale doświadczenia pokazują, iż jest on bardzo efektywny. 
Wprowadzanie nowych rozwiązań wymaga licznych rozmów i dyskusji. Takie jest również założenie organizowanego wydarzenia, by na forum podmiotów, zainteresowanych poprawą efektywności pracy w swoich organizacjach, omówić zalety i wady nowatorskiego modelu zarządzania organizacją. 
W załączeniu proszę odnaleźć zaproszenie oraz szczegółowy  program spotkania. Udział w sesji jest bezpłatny. Bardzo prosimy o rejestrację pod adresem wskazanym w zaproszeniu.
 
Równocześnie przekazujemy link do artykułu autorstwa Profesora Blikle na temat turkusowej samoorganizacji - zachęcam do zapoznania się z założeniami tej idei.