sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

Zapraszamy na wyjazdowe szkolenie PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA - Muszyna 7-8 październik 2010

Serdecznie zapraszamy na kolejne z cyklu "Zarządzanie Sprzedażą" szkolenie wyjazdowe pt "PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA". Odbędzie się ono w dniach 7-8 października 2010 w Hotelu Beata*** w Muszynie . Szkolenie dedykowane jest dla pracowników i właścicieli mikro i małych firm z Małopolski. Udział w szkoleniu jest dofinansowany w wysokości 80%, natomiast pozostałe 20% pokrywa firma delegująca pracownika na szkolenie. Koszt szkolenia to ok. 120 zł, istnieje również możliwość rozliczeń w formie bezgotówkowej ( tylko i wyłączni w przypadku osób zatrudnionych na umowę o pracę). Zapewniamy materiały szkoleniowe, nocleg w hotelu i wyżywienie.

Szkolenie poprowadzi Pan Robert Kondas - trener z 11-letnim doświadczeniem, autor i realizator programów szkoleniowych dla kadry kierowniczej. Prowadzi własną firmę konsultingowo-szkoleniową. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i projektów z następujących tematów: Profesjonalna Obsługa Klienta, Techniki Sprzedaży, Negocjacje Handlowe, Asertywność, Telemarketing. Współpracował z firmami i instytucjami: Chilmedia w Londynie, Centrum Kreowania Liderów Grupa Holdingowa S.A. , Agencją Rozwoju Regionalnego w Legnicy. Konsultant firm o różnorodnych profilach działalności (produkcja, handel, usługi)

W programie między innymi:

- autoprezentacja zawodowa praconika w kontakcie z klientami

- komunikowanie się ludzi z punktu widzenia teorii gier i transakcji

- zależność porozumienia od relacji osobowej - "mowa ciała" jako źródło informacji o nastawieniach psychicznych i emocjach rozmówców / wpływanie własną "mową ciała" na emocje rozmówcy

- kontakt telefoniczny we współpracy z klientami i inne

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt: Kamila Kosal-Garbacz (18) 449-91-64 lub 666-149-143,  kgarbacz@sig.org.pl

Szkolenie realizowane w ramach projektu Małopolska Akademia Zarządzania - systemowy cykl szkoleń dla mikro i małych przedsiębiorstw z Małopolski. Projekt współfinansowany ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Oficjalna strona projektu: http://mistia.org.pl/akademiazarzadzania/