sądecka izba gospodarcza dotacje UE Nowy Sącz dotacje unijne Nowy Sącz SIG
zostań małopolskim przedsiębiorcąakademia zarządzania

Nasi członkowie:

WYDZIAŁ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH URZĘDU MIASTA INFORMUJE

26 sierpnia 2015
news
W związku z prowadzonymi działaniami na rzecz poszerzenia granic Podstrefy Nowy Sącz krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej, chcielibyśmy zachęcić przedsiębiorców do włączania terenów prywatnych do Podstrefy, w związku z planowaną realizacją inwestycji. Bezpośrednią korzyścią prowadzenia działalności gospodarczej w krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej jest możliwość korzystania ze zwolnienia z podatku dochodowego, maksymalnie do końca 2026 r.   Zasady i warunki ubiegania się o włączenie terenu i korzystania z preferencji podatkowych...

OFERTA SZKOLEŃ FIRMY HEXAGON Z KATOWIC

2 lipca 2015
news
Prezentujemy w załączonym pliku ofertę szkoleniową firmy HEKSAGON Spółka z o.o. z siedzibą w Katowicach 

MISJA DO MEDIOLANU NA EXPO 2015

1 lipca 2015
news
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA przygotowuje Misję Gospodarczą Małopolskich Przedsiębiorstw na Expo 2015 do Mediolanu w terminie od 05 do 09 października 2015 r. Zapraszamy na spotkanie informacyjne w tej sprawie, które odbędzie się w dniu 9 lipca (czwartek) 2015r., w Nowym Sączu. Szczegóły dotyczące spotkania znajdują spotkania w załączonym dokumencie .

PISMO PREZESA MARKA POREMBY DOT. WSPARCIA DLA CENTRUM "KANA"

1 czerwca 2015
news
W załączeniu przedstawiamy prośbę Pana Prezesa Marka Poremby Członka Prezydium SIG dotyczącego wsparcia dla Centrum Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Nowym Sączu. 

KOMUNIKAT BIURA SIG

21 maja 2015
news
Szanowni Państwo, informujemy, iż w dniu 5 czerwca br. biuro izby będzie nieczynne. Prosimy o załatwienie wszelkich spraw (zezwolenia, wnioski, ubezpieczenia, legalizacja) w terminach wcześniejszych. Informujemy również, iż od 25 maja br. (czasowo) , sprawy związane z obsługą na stanowisku ds. przewozów międzynarodowych obsługiwane będą w godzinach 8.00-14.00.
« pierwsza28293031323334ostatnia »